Aktualności

Beskidzkie Centrum Profilaktyki Zdrowia – Kamiańskie Uroczysko


Kamiańskie Uroczysko znajduje się w sercu Beskidu Sądeckiego – Kamiannej. To wyjątkowe miejsce z mikroklimatem, alkaiczna wodą i czystym powietrzem.

Kamianna znana jest ona z produkcji miodu i produktów pszczelich. Od początku zdawała się być idealnym miejscem to zbudowania ośrodka skupiającego się na profilaktyce zdrowia.

Inicjatorką powstania Kamiańskiego Uroczyska jest Pani Renata Stelmach, ekonomistka i przedsiębiorca, absolwentka pierwszych w Polsce studiów licencjackich z naturoterapii na GWSP w Chorzowie.Poznając tam różne metody terapii, stworzyła ona swój własny autorski program, który  wdrażany będzie w powstającym ośrodku.

Beskidzkie Centrum Profilaktyki Zdrowia skierowane jest głównie do osób 35+ chronicznie zmęczonych i zmagających się ze stresem dnia codziennego .

Bogata oferta Beskidzkiego Centrum Profilaktyki zdrowia opierać się będzie przede wszystkim na różnego rodzaju zabiegach, terapiach, kuracjach, dietach, m.in :

  1. Apiterapia
  2. Arteterapia
  3. Akupunktura
  4. Klawiterapia
  5. Refleksjologia
  6. Medical SPA

Kamiańskie Uroczysko to naturalne sposoby wzmacniania sił odpornościowych, regulacja emocji i nadmiernej nerwowości.

Beskidzkie Centrum Profilaktyki Zdrowia- Kamiańskie Uroczysko – ma być nowym domem Marki Miodny Szlak i Fundacji Po Zdrowie Do Natury.

Beskidzkie Centrum Profilaktyki Zdrowia – Kamiańskie Uroczysko