Warsztaty

Warsztaty „Babcine sposoby na różne choroby”

Warsztaty Babcine sposoby na różne choroby

Żyjemy w czasach, w których półki apteczne uginają się od rozmaitych specyfików na wszelkie schorzenia. Producenci leków prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach. I Tylko małe literki nieśmiało przypominają o ich skutkach ubocznych. 

Jeśli  i Ty należysz do osób, które przy każdej dolegliwości kierują swoje kroki do apteki, mamy dla Ciebie ciekawą i nieszkodliwą dla zdrowia alternatywę.

Jedną z głównych idei naszej Fundacji jest: „Lekarz leczy, natura uzdrawia”. Wierni temu przesłaniu organizujemy liczne warsztaty, mające na celu propagowanie naturalnych metod leczenia rozmaitych schorzeń oraz pielęgnacji ciała.

Naturalne sposoby na odporność

Jednym z nich jest cykl spotkań „Babcine sposoby na różne choroby”. Podczas tych wydarzeń, można zgłębić swoją wiedzę dotyczącą leczniczych właściwości naturalnych substancji oraz ziół. 

Można również skorzystać z porad doświadczonych specjalistów, które są skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla naszego organizmu.

Najciekawszym doświadczeniem jest jednak możliwość przygotowania: 

  • Maceratów z wykorzystaniem olei oraz ziół takich, jak: nagietek, macierzanka, czy majeranek;
  • Kremów i maści do skóry z „problemami” na bazie maceratów oraz naturalnych składników  (np. wosk pszczeli);
  • Ekologicznych środków higieny osobistej (pasta do zębów, mydło) bez chemicznych dodatków;
  • Ekonomicznych i ekologicznych środków czystości do naszego domu z prostych, ogólnie dostępnych składników, z dodatkiem naturalnych środków zapachowych;

Babcine sposoby na różne choroby

W tym cyklu warsztatów może uczestniczyć każdy zainteresowany. Bardzo zależy nam na szerzeniu wiedzy na temat wykorzystania dobrodziejstw natury, w najróżniejszych dziedzinach naszego życia.

Jeśli i Ty masz ochotę przyłączyć się do nas, sprawdź najbliższy termin tutaj.