O marce Miodny Szlak

O marce
Marka Miodny Szlak
powstała z inicjatywy Fundacji Po Zdrowie do Natury zainspirowana lokalną marką Dolina Karpia. Nasza fundacja na czele z prezes Renatą Stelmach stworzyła wokół siebie grupę inicjatywną, do której należy kilku cudownych lokalnych przedsiębiorców, a także lokalnych liderów.

Związani są oni z: warsztatami ekologicznymi, wyciągiem narciarskim, parkami linowymi, nowoczesnym centrum rehabilitacji, pasieką Państwa Nowaków z tradycjami, fabryką mebli Beskid, fotografią, rynkiem deweloperskim, SPA w Kamiannej, oraz rękodzielniczki wyrobów z naturalnych surowców.

Grupa inicjatywna

Marki Lokalnej

Grupa inicjatywna najmocniej związana jest z Gminą Łabowa, lokalizacyjnie za centrum (serce) marki terytorialnej uznaje Kamianną, dzięki której pomysł na współpracę się zrodził.

Podczas licznych spotkań tłumnie na spotkania dotyczące marki lokalnej przybywali mieszkańcy, producenci, pasjonaci obszaru Powiatu Sądeckiego (wokół Nowego Sącza). Odbyły się spotkania z Gminami i LGD, generalnie wszyscy są chętni (czekają na sukces).

Marka lokalna „Miodny Szlak” ma być narzędziem promocji Regionu, poprzez prezentację wysokiej jakości produktów, usług i inicjatyw związanych z tym regionem, oferowanych i realizowanych przez twórców, usługodawców, instytucje i podmioty ekonomii społecznej z obszaru Regionu Sądeckiego. Budowana jest w oparciu o lokalne zasoby oraz bogate dziedzictwo kulturowo-historyczne Regionu.

O marce
Skład Kapituły Marki Miodny Szlak

1. Olga Gałek – specjalista ds. budowania marek lokalnych
2. Andrzej Zarych – dyrektor MCK Sokół w Nowym Sączu
3. Justyna Tokarczyk – dyrektor ds. promocji, turystyki i współpracy z zagranicą Starostwo Powiatowe
4. Daniel Lisak – dyrektor Centrum Informacji Turystycznej w Krynicy
5. Paweł Szczygieł – specjalista ds. leśnictwa
6. Beata Zmieniewicz – wykładowca akademicki, specjalista ds. bezpieczeństwa żywności
7. Aleksandra Tokarz – dziennikarka, Głos24
8. Kinga Studzińska–Pasieka – wykładowca uniwersytecki, doktor nauczania języka angielskiego
9. Zbigniew Pasieka – profesor nauk medycznych

182484728_193119125990234_8411311564965224177_n
Ambasador Marki Miodny Szlak
Joanna Kulig
Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia Pani Joanna Kulig urodzona w Krynicy Zdrój, ale dorastała z Muszynce. Od urodzenia związana z Beskidem Sądeckim. Już jako dziecko wykazywała swój talent muzyczny np. podczas weselnych występów z rodzeństwem, a jako nastolatka w 1998 r. wygrała Szansę na Sukces. Pani Joanna robi światową karierę, doskonale łączy swoje zdolności filmowe, teatralne, muzyczne i taneczne, oraz bycia mamą. Dwukrotna laureatka Orła za drugoplanową rolę w filmie „Sponsoring” i za pierwszoplanową rolę w filmie „Zimna wojna”. A teraz Ambasadorka Marki Lokalnej Miodny Szlak.

Twoje produkty i usługi z logiem Marki lokalnej Miodny Szlak

Oferta produktów rękodzielniczych
oferta Miodny Szlak